Anglické aktivity na doma

Angličtina s rodiči pro děti 3-6 let

Aktivity jsou zaměřené na děti ve věku 3-6
let a jsou vybírány tak, aby děti bavily a angličtina jim byla představována rodiči hravou a přirozenou formou. Tedy žádný drill ani klasické učení, ale představování jazyka probíhá hodně podobně jako v mateřštině, v kontextu, vycházející z běžného života a toho, co děti už znají.

Jak to bude vypadat? 
Každý týden v úterý v Google classroom najdete balíček aktivit na daný týden. Aktivity budou tři až čtyři. 
Jedna aktivita se vždy zaměřuje na každodenní činnosti, je formou básničky nebo písničky, kterou si s dětmi budete říkat, když si myjí ruce/ čistí zoubky/ oblékájí se. Ve videu či v popisu ukážu, jak se taková básnička či písnička říká/ zpívá, co se u toho dělá, dostanete ji ode mě graficky zpracovanou, abyste si ji mohli nalepit na potřebné místo a zároveň řeknu, co dělat před ní a co potom, aby děti dobře chápaly význam slov. 

Druhá aktivita je zaměřena na slovní zásobu , která však neprobíhá nikdy izolovaně.
Ve videu vám ukážu, jak efektivně nabírat s dětmi slovní zásobu, a to vždy zasazenou do kontextu.

Další jedna až dvě aktivity jsou zaměřené na hry a různé zabavné aktivity v angličtině, které s dětmi můžete hrát doma nebo venku, a ke kterým nepotřebujete žádné speciální pomůcky. Ukážu třeba také, jak číst anglické knížky, co dělat za výtvarné aktivity nebo kam všude se dá příjemně zařadit angličtina. Součástí každého týdne budou tipy, kdy a jak aktivity zařazovat. 


Délka kurzu je normálně tři měsíce, aby si děti zvykly, mohlo se to stát součástí jejich života a stačily se u dětí projevit výsledky. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o pilotní kurz, nabízím jej na zkoušku na měsíc (4 týdny = 4 balíčky aktivit) za 500 Kč. 

Náš startovací týden je úterý 18.1.

Language-coaching-1.png

Individuální i skupinové lekce

Klasické hodiny španělštiny, avšak dělané s radostí a chutí na míru.