Anglické aktivity na doma

Angličtina s rodiči pro děti  0-3 roky a 3-6 let

Aktivity jsou zaměřené na děti ve věku 0-3 roky a 3-6 let a jsou vybírány tak, aby děti bavily a angličtina jim byla představována rodiči hravou a přirozenou formou. Tedy žádný drill ani klasické učení, ale představování jazyka probíhá hodně podobně jako v mateřštině, v kontextu, vycházející z běžného života a toho, co děti už znají.

Jak to bude vypadat? 
Každý týden v úterý v Google classroom najdete balíček aktivit na daný týden. Aktivity budou tři až čtyři. 
Jedna aktivita se vždy zaměřuje na každodenní činnosti, je formou básničky nebo písničky, kterou si s dětmi budete říkat, když si myjí ruce/ čistí zoubky/ oblékájí se. Ve videu či v popisu ukážu, jak se taková básnička či písnička říká/ zpívá, co se u toho dělá, dostanete ji ode mě graficky zpracovanou, abyste si ji mohli nalepit na potřebné místo a zároveň řeknu, co dělat před ní a co potom, aby děti dobře chápaly význam slov. 

Druhá aktivita je zaměřena na slovní zásobu , která však neprobíhá nikdy izolovaně.
Ve videu vám ukazuji, jak efektivně nabírat s dětmi slovní zásobu, a to vždy zasazenou do kontextu.

Další jedna až dvě aktivity jsou zaměřené na hry a různé zabavné aktivity v angličtině, které s dětmi můžete hrát doma nebo venku, a ke kterým nepotřebujete žádné speciální pomůcky. Pro děti 3-6 let najdete v každém týdnu několikrero pracovních listů na procvičení nově naučeného. 

Ukazuji také, jak číst anglické knížky, co dělat za výtvarné aktivity nebo kam všude se dá příjemně zařadit angličtina. Součástí každého týdne jsou tipy, kdy a jak aktivity zařazovat. 

Délka kurzu je normálně tři měsíce, aby si děti zvykly, mohlo se to stát součástí jejich života a stačily se u dětí projevit výsledky. 

Ale abyste nekupovali zajíce v pytli, nabízím jej na zkoušku na měsíc

(4 týdny = 4 balíčky aktivit) za 500 Kč. 

 

Po úvodním měsíci je možné pokračovat v následném dvouměsíčním kurzu za stejnou cenu,

tedy 500 Kč za měsíc, celkem 1000 Kč( 8 týdnů = 8 balíčků aktivit) 

 

Nebo do toho můžete šlápnout rovnou a pořídit si tříměsíční kurz pro děti 3-6 let (12 týdnů = 12 balíčků aktivit) za zvýhodněnou cenu 1300 Kč.

 

Pro děti 0-3 roky je kurz na měsíc (4 týdny = 4 balíčky aktivit) za 500 Kč. Náš startovací týden pro děti 3-6 let je úterý 17.1. 2023

Náš startovací týden pro děti 0-3 roky je úterý 17.1. 2023

Kurz probíhá na platformě Google Classroom. Podmínkou kurzu je přístup do této aplikace (jednoduše přes Váš gmail účet).

UKÁZKA AKTIVIT 3-6 LET

UKÁZKA AKTIVIT 0-3 ROKY

A co na kurz říkají rodiče?

Báro, moc děkuju. Je to opravdu bomba. Fakt se nám osvědčuje se celý týden vracet pár minutek k tomu samému tématu znovu a znovu. Jak jsou to podobná slovíčka, podobný kontext, tak mám fakt pocit, že to ty děti chytají. Nějaká slovíčka navíc, ale také rytmus té řeči, zvykají si odpovídat v jiné řeči (i když tam často něco zakomolí;-). Některý den se M. zkrátka nechytne, hezky si to odříkáme a jdeme dál. A někdy se chytne a chce mluvit dál anglicky - tak jí podstrčím ty pracovní listy nebo si říkáme jiná slovíčka třeba u vaření. Jsem až překvapená tím efektem. Videa jsou krásná, návodná, laskavá, je to přehledné, kouzelné ve své jednoduchosti. Jsem zvědavá na další týden. Díky a zdravím vás všechny moc! maminka Zuzka

Pokud si přejete, aby vaše děti angličtina bavila odmalička, tento kurz na anglické aktivity je pro vás ideální. Je velmi praktický a pečlivě připravený. Naše tříletá Natálka se na všechny aktivity každý týden moc těší. Baví jí básničky a pracovní listy, které s radostí vyplňuje. Velmi pozitivně hodnotím i užitečné fráze v každé lekci. A v neposlední řadě chválím lektorku Báru, která vše srozumitelně vysvětluje v krátkých a výstižných videích. Děkuji! maminka Kristýna

Tenhle kurz byl parádní. Kluci (3 a 6) si ho užili každý z trochu jiného soudku. Ten menší sosal jako houba přesně to, co se mu naservírovalo. Ten starší si užíval i přípravu aktivit a sám vymýšlel, co by se ještě dalo dělat. Věřím, že když se najde ten správný moment (u nás během koupání), vznikne příjemná rodinná chvilka s angličtinou. Alespoň nám se to během kurzu povedlo. Díky. maminka Zuzana